Çetinkaya Tel Çit | Çorlu Tel Çit Bahçe Duvarı Tekirdağ
Bizi Ara

Galvaniz Tel Fiyatları

Çeşitli amaçlar için kullanılmakta olan galvaniz teller kullanım avantajını sağlaması ile bilinir. Pek çok alanda kullanıma uygun olmasına karşın dayanıklı ürün olarak da dikkat çeken tel alımında ise kaliteli seçimlere yer açmanız önemlidir. Galvaniz tel fiyatları uygun içeriklere sahip olmak ile beraber kullanım avantajı ve uzun vadeli kullanıma sahip olması ile de son derece ekonomiktir.

Galvaniz Tel Nerelerde Kullanılmaktadır?

Çelik ve çinkonun sağlamlığını ve işlenebilirliğini sunan galvaniz teller farklı alanlarda kullanıma uygun olarak hazırlanmaktadır. Dayanıklılığı ile tercih edilen galvaniz tellerinin alımında genellikle sınır belirleme işlemlerine yer verilir.

Fabrika, şantiye alanları ve buna benzer yerlerin yanı sıra bahçe, bina, meyve sebze bahçeleri, parklar, yeşillik alanlar, spor alanları, mesire ve gezi yerlerinin çevrelenmesi gibi uygulamalarda da galvaniz tellere yer verilebilmektedir.

Çeşitli alanlarda kullanılmakta olan galvaniz çit tellerinin yanı sıra galvaniz teller ise tarım, hayvancılık, orman, endüstriyel alan, otomotiv sektörü, enerji sektörü ve inşaat gibi alanlarda da kullanılmaktadır.

Farklı uygulama detayları ile hayata geçen galvaniz tel gergi teli, kümes teli, dikenli tel, panel çiti, örgülü çit teli gibi içerikler ile de sizlere sunuluyor. Ürün alım işlemi sonrasında kullanım avantajlarına da sahip olmak için ise mutlaka kaliteli üretim özelliğine sahip olan galvaniz tel alımına yer vermeniz önerilir.

Galvaniz Tellerin Özellikleri Nelerdir?

Galvaniz teller birçok farklı alanda güvenli alanların yaratılması amacı ile tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra galvaniz tel fiyatları ise kullanım alanı ve kullanım vadesi sebebi ile avantaj sağlamayan içeriğe sahiptir.

Galvaniz teller dikenli tel üretimin yanı sıra örgülü çit telleri, gergi telleri, kümes telleri gibi birçok tasarım içeriğinde de kullanıma sahiptir.

Kaliteli üretime sahip olan galvaniz tel alım işlemine yer vererek kullanım avantajlarına da sahip olmanız mümkün olur.

Çeliğin sağlamlığı ile dikkat çekerken aynı zamanda galvaniz teller aynı çinko içeriği ile de korozyona karşı dayanım gösterir. Sıcak daldırma işleminin gerçekleştirilmesi ile hazırlanmakta olan galvaniz teller ayrıca işlenebilir olma özelliğine de sahip olan ürünlerdir.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!