Çetinkaya Tel Çit | Çorlu Tel Çit Bahçe Duvarı Tekirdağ
Bizi Ara

Dikenli ve Jiletli Teller

Dikenli ve jiletli teller günümüzde en fazla tercih edilen tel çeşitleri arasında yer almaktadır. Yüksek caydırıcı güvenlik önlemleri arasında yer alan dikenli ve jiletli teller, diğer tel çeşitlerinin yeterli olmadığı alanlarda üst düzey güvenlik sağlayabilmenize imkan tanır. Kişiye mensup alanlara girmeye çalışan kişilere karşı caydırıcılık etkisi yapabilen dikenli ve jiletli teller yüksek güvenlik gerektiren diğer tür bölgelerde de kullanılmaktadır.

Kullanım alanlarına göre değişik şekillerde üretilen dikenli ve jiletli teller en özel güvenlik önlemlerinin gerektiği alanlarda yer almaktadır. Kıvrılan özel hatları olan bu ürünler galvaniz veya paslanmaz hammadeden üretilmektedir.

Neden Dikenli ve Jiletli Tel Sistemi?

Yüksek güvenlikli olan bölgelerde kullanılmasının temel sebepleri arasında hırsızlığı önleme ve yasaklı bölgelere girişi önleme gibi sebepler yer almaktadır. Giriş ve çıkışlar için gerekli önlemlerin alınmasını sağlayabilen dikenli ve jiletli teller, kişilere yüksek bir caydırıcılık etkisi bırakmaktadır. Caydırıcılık özelliğinin bulunması güvenliğin sağlanması gereken bölgelerde bu ürünlerin daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Dikenli ve Jiletli Tellerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Dikenli ve jiletli teller güvenlik isteyen villa ve sitelerde kullanılabilmektedir. Bunlar dışında havaalanları, limanlar, askeri kurumlar, endüstriyel bölgeler, enerji imalatı yapılan özel bölgeler, ülke sınırları ve yüksek koruma gerektiren cezaevlerinde de dikenli ve jiletli teller kullanılabilmektedir.

Yüksek kalitedeki malzemeler ile üretilen ve güvenlik amaçlı olarak kullanılan dikenli ve jiletli tellerin aşılması son derece zordur. Güvenliğinizi tehlikeye atmayacak olan bu ürünler çevresel faktörlere karşı da son derece dayanıklıdır. Her biri dünya kalite standartlarında üretilen modeller arasında farklı kullanım alanlarına göre tasarlanmış modeller yer almaktadır.

Dikenli ve jiletli tel fiyatları arasında da her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek olan özel modeller yer almaktadır. Ürünler arasındaki fiyatlandırmalar ürünün boyutları ve üretiminde kullanılan malzemesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bütçenizi ve kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurarak seçebileceğiniz ürünler sayesinde sizler de uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dikenli ve jiletli tellere sahip olabilir, mekanlarınızın güvenliğini en üst düzeyde sağlayabilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!