Çetinkaya Tel Çit | Çorlu Tel Çit Bahçe Duvarı Tekirdağ
Bizi Ara

Boru Direkli Çitler

Boru direkli çit modelleri genel olarak boş arazilerin, hava alanlarının, bahçelerin ve binaların güvenliğinin sağlanabilmesi için kullanılan çit modelleridir. Arsa kapatma yöntemlerinde tercih edilen ve ihtiyaç duyulan boru direkli çitler düz ve eğri olmak üzere iki ayrı çeşittedir. Kişilerin zevklerine ve kaplanması düşünülen mekanın özelliklerine göre farklı şekillerde üretimler yapılabilmektedir.

Çok amaçlı kullanım alanlarına sahip olan boru direkli çitler isteğe bağlı olarak antipas, antipas ve yağlı boya ya da polyester kaplı malzemeler ile üretilebilmektedir. Boru direkleri, istenilen ölçülerde kesilebilir ve kavis alabilme özelliğine de sahiptir. Direklerin kalınlıkları 1.5mm ile 3mm arasında değişmektedir.

Boru Direkli Çitler Güvenilir mi?

Boru direkli çitler ekonomik, güvenilir, estetik ve uzun ömürlü yapılarıyla dikkat çekmektedir. Kolay uygulanabilir olan boru direkli çitler uzun ömürlü olan çitler arasındadır. Boru direkli çitleri olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı olabilecek şekilde sizler de kullanabilirsiniz.

Güvenlik ve aynı zamanda dekorasyon amaçlı olarak da tercih edilen boru direkli çitleri seçerken bazı özel detaylara da dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir. Seçim esnasında en fazla dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntı firma tercihi olmalıdır. Güvenilir olmayan firmalardan bu tür ürünlerin alınması kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Aksi takdirde aldığınız ürün kısa süre içerisinde kullanılmayacak hale gelmektedir.

Boru Direkli Çit Fiyatları

Montajı kolay olan ve uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanabileceğiniz boru direkli çitler çevresel faktörlere karşı dayanıklıdır. Dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan boru direkli çit fiyatları telin kullanılacağı alana göre değişkenlik gösterebilmektedir. Aynı zamanda ürünün türü ve boyutları da fiyatları etkileyen en önemli detaylar arasında yer almaktadır.

Genel olarak ekonomik olan boru direkli çitler arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek farklı modeller yer almaktadır. Uygulama şekline ve uygulanacak yerin özelliklerine göre seçim yaptığınız takdirde ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden ürünleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Montaj, ürün fiyatları ve teknik özellikleri gibi detayları öğrenmek isterseniz ekibimiz ile iletişim kanallarımız üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!