Çetinkaya Tel Çit | Çorlu Tel Çit Bahçe Duvarı Tekirdağ
Bizi Ara

Kapı Uygulamaları

Mekanlarda iç kapı olarak da tercih edilebilecek en işlevsel kapı modelleri arasında sürgülü kapılar yer almaktadır. Ancak kapı uygulamaları arasında farklı ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilecek pek çok farklı çeşit bulunmaktadır. Bu tür kapılar manuel şekilde kullanabileceğiniz ve aynı zamanda otomatik sistem ile birlikte de kullanabileceğiniz kapılardır.

Rahat bir şekilde açılabilen ve istenildiği zaman iç kısımdan sağlam şekilde kilitlenebilen kapı uygulamaları balkon ve bahçe gibi alanlara açılan ev bölümlerinde de tercih edilmektedir. İç kısımlardan kilitlenebilme özelliğine sahip olan kapılar sayesinde istenmeyen kişilerin içeriye girişini tamamen engelleyebilirsiniz.

Kapı Uygulamaları Güvenilir mi?

Yaz aylarında kapı çarpmaları ya da açık unutulan kapıların yer işgal etmesi gibi sorunlara karı da farklı kapı uygulamaları sayesinde çözüm üretebilirsiniz. Kullanım açısından son derece avantajlı olan kapı uygulamalarının temizliği de son derece kolaydır. Temizlik için ayıracağınız zamandan tasarruf elde edebilmenizi sağlayan kapı uygulamaları arasında farklı mekanlarda yararlanabileceğiniz çeşitli uygulamalar vardır.

Kapı uygulamaları aynı zamanda güvenliğinizi de en üst seviyelere çıkartabileceğiniz uygulamalardandır. Güvenliğini bir üst sınıra yükseltmek isteyenler evlerde ve işyerlerinde bu tür kapı uygulamalarından destek alabilirler.

Kapı Uygulaması Çeşitleri

İşlemeler genellikle tek kanatlı olan kapı uygulamalarını tercih etmektedir. Kolay açılır ve kapanır yapıya sahip olan kapı uygulamaları sayesinde kişiler kapıları zorlamadan pratik bir şekilde açabilmektedir. Kilit sistemi son derece güvenilir olan tek kanatlı kapı uygulamaları aynı zamanda çevre dostu olarak üretilerek sizlere sunulmaktadır.

Çift kanatlı olan kapı uygulamaları ise mekanlarda arka planda kullanılan kapı türleridir. Bu kapılarda tek kanat uygulamalarda olduğu gibi aynı işlevsel özellikleri yakalayabilmek mümkünüdür. Hem işlevsel hem de dayanıklı yapılarıyla dikkat çeken kapı uygulamaları istenildiği zaman sabitlenebilecek yapıya sahiptir. Hızlı geçişler için de ideal olan çift kanatlı servis kapısı çeşitleri de mevcuttur.

Kapı modelleri arasından seçim yapmakta zorlanıyor ya da modeller ile ilgili teknik detaylı bilgi almak istiyorsanız sizler de ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz ihtiyaç duyabileceğiniz kapı uygulamaları konusunda sizlere bilgi verecektir.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!