Çetinkaya Tel Çit | Çorlu Tel Çit Bahçe Duvarı Tekirdağ
Bizi Ara

Çim Çit

ÇİM ÇİT

Göz aralığı : 40 x 40 mm
Tel Kalınlığı : Ø 1.50 mm 2 adet
Yükseklik(h) : 50 cm / 80cm / 100cm / 120cm / 150cm / 200cm
Kaplama : Sıcak Daldırma Galvaniz Tel Üzerine Çim Kaplama
Pvc Çim Hammadde : TSE ve CE belgeli, alev almaz, solmaz, yıkanabilir, 4 mevsime uygundur.

Tel örgüler üzerine kaplanabilen çim görünümlü sentetik iplikten oluşan çim çit modelleri dekoratif açıdan da şık görünebilen kaplama ürünleri arasında yer almaktadır. Genel olarak yeşil renkte kullanılan çim çit modelleri arasında isteğe göre farklı şekillerde belirlenebilen farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Peyzaj projeniz var ise dilediğiniz renklerde çim çit modellerine ulaşabilirsiniz.

Çim Çitler Hangi Alanlarda Kullanılır?

Binalar, bahçeler, siteler, teras korkulukları, bina dış cepheler, hobi alanları, iç dekorasyon, kafeler, bağımsız bölgeler, havuz kenarları ve mimari projeler ile birlikte pek çok farklı alanda çim çit modelleri kullanılabilmektedir. Mekanlarınızda özel bir çim görünümü elde etmek istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon amaçlı kullanılan çim çit modelleri güneş ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Ayrıca bu ürünler kolay bir şekilde temizlenebilme özelliğine de sahiptir. Panel çit üzerine pratik bir şekilde uygulama yapılabilmektedir. Dilediğiniz mekanlara doğal görünüm verebilecek olan çim çit modelleri yağmura, güneşe, rüzgara ve her türlü havaya karşı 4 mevsim etkili koruma sağlar.

Çim Çit Modelleri Güvenilir mi?

Ürünler aynı zamanda ateş ile temas ettiği zamanlarda da kolay kolay alev almamaktadır. Böylelikle ürünün kullanım alanları da yaygınlaşmaktadır. Sık dokumalı bir ürün olduğu için içeriye kedi ve köpeklerin girişi de engellenir. Çevrenizdeki bakışlardan rahatsız oluyorsanız bu ürün sayesinde bu durumun da önüne geçebilirsiniz.

Ürün kurulumu son derece hızlı ve kolay olduğu için kısa bir süre içerisinde istediğiniz görüntüyü kolaylıkla elde edebilirsiniz. Dekoratif açıdan mekanlarınızı daha şık bir hale getirebilecek olan çim çit modelleri sayesinde hayalinizdeki dekorasyon stilini gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Paslanmayan özel malzemeler ve pek çok farklı testten geçirilmiş galvaniz teller ile üretilen çim çit modelleri sadece görsel açıdan sizi avantajlı duruma geçirmez. Aynı zamanda normal açık tel modellerine göre daha üst düzey bir güvenlik elde edebilmenizi sağlar. Çim çit üreten firmamız sizlere uzun yıllar boyunca güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz özel modelleri sunmaktadır. Ürünler ile ilgili teknik detaylı bilgi almak isterseniz ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!