Çetinkaya Tel Çit | Çorlu Tel Çit Bahçe Duvarı Tekirdağ
Bizi Ara

Panel Çit

> Alternatiflerine göre daha ucuzdur, ekonomiktir.

> Modern ve estetik bir üründür.

> Uzun ömürlü, dayanıklıdır.

> Doğayla uyumludur, görüntü kirliliği yaratmaz.

> Sağlam, darbelere dayanıklıdır.

> Güvenli, caydırıcı ve dolgun duruşludur.

> Bakım gerektirmez.

Detaylı Bilgi

> Panel: Sıcak Daldırma Galveniz Üzeri E.S.Fırın Boyalı

> Panel Yükseklikleri: 50cm /80 cm / 100 cm / 120 cm / 150 cm / 200 cm

> Panel Uzunluğu: 250 cm

> Göz Aralığı: 5 x 15 cm

> Tel Çapı: 4,5 mm

> Profil: Sıcak Daldırma Galveniz Üzeri E.S.Fırın Boyalı

> Profil Ölçüsü: 50x50x 1.50 mm

> Renkler: Tüm RAL Renk Kartelası

> Kelepçe: UV Korumalı Kırılmaz Plastik - klips

> Kelepçe Bağlantı Elemanları: Paslanmaz İnox Somun - Civata

Duvarlara alternatif olarak tasarlanan panel çit modelleri şık ve estetik görünüme sahip olan güvenlik sistemleri arasında yer almaktadır. 2.5 m genişliğindeki panellerin profiller vasıtasıyla birbirine bağlandığı montajı kolay olan ve taşınmasıyla sökülmesi de kolay olan ürünlerdendir.

Neden Panel Çit Kullanılmalıdır?

Panel çitleri tercih etmek için pek çok farklı sebep bulunmaktadır. Bahçenize girmesini istemediğiniz kişiler ve hayvanlar gibi sorunlardan panel çitler sayesinde kurtulabilirsiniz. Eviniz ve işyeriniz ile birlikte bahçenizde de panel çit sistemlerinden yararlanabilirsiniz.

Estetik kaygısı olan kişiler için de uygun olan panel çitleri istediğiniz renk ve formda kullanabilirsiniz. Güvenlik önlemi almak zorunda olduğunuzu hissediyorsanız ancak yüksek maliyetlerden çekiniyorsanız panel çitler tam size göre olacak. Diğer tür güvenlik önlemlerine göre daha düşük maliyet ile sahip olabileceğiniz panel çitler bütçenizi yormamaktadır.

Hangi Zeminlere Uygulanır?

Toprak zeminler, çim üzeri, beton zeminler, duvarlar, kademeli duvarlar gibi pek çok farklı alana panel çit modelleri uygulanabilmektedir. Bu ürünler çok yönlü kullanım avantajını sizlere sağlayabilmektedir.

Montajı Nasıl Yapılır?

Kolay montaj yapılabilen güvenlik sistemleri arasında panel çitler yer almaktadır. Uygulama yapılacak olan yerin önceden alınan ölçülerine göre hazırlıklar yapılabilmektedir. Uygulama alanının çim, toprak, beton gibi zemin yapısına göre farklı şekillerde montaj işlemi uygulanmaktadır.

Zemine göre belirli aralıklar ile paneller arasında beton direkler ve profiller eklenerek güçlendirilebilmektedir. Beton zeminlerde ise dübel ile montaj yapılabilmesi mümkündür. Toprak zeminlerde çit aralıkları kısa tutulur ve çukur kazılır. Çukura beton atıldıktan sonra paneller betonun üzerine pratik bir şekilde monte edilebilmektedir. Paneller arasında bağlantı, üzerinde yer alan çelik vidalar vasıtasıyla yapılmaktadır.

Panel Çitler Dayanıklı mı?

Panel çit modelleri farklı kalınlıklar ve farklı göz aralıklarıyla üretilmektedir. Ancak bütün modeller kötü doğa şartlarına ve paslanmaya karşı dayanıklıdır. Montaj yapıldıktan sonra uzun yıllar boyunca ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Boya ve bakım ile onarım derdi olmadan kullanabileceğiniz ürünler arıyorsanız sizler de ilk günkü gibi kullanmaya devam edebileceğiniz panel çit modellerini kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!