Çetinkaya Tel Çit | Çorlu Tel Çit Bahçe Duvarı Tekirdağ
Bizi Ara

Beton Direkli Çitler

Montaj açısından en sağlam çit sistemleri arasında yer alan beton direkli çitler yıkılmalara, yanmaya, delinmeye ve çevresel faktörlere karşı ekstra dayanıklı olabilmeyi başarmış olan çit sistemleri arasında yer almaktadır. Montaj yapılacak olan zemin üzerine 3 metrelik aralıklar ile 50x50 çapında ve 40 cm çapında çukurlar açılması yeterli olacaktır.

İşlevsel özellikleriyle dikkat çeken beton direkli çitler genellikle boş arazilere, hava alanlarına ve bina güvenliğini en iyi şekilde sağlayabilmek amacıyla site etraflarına koyulabilmektedir. Betonlu çitler meyve bahçelerinin etrafında ve villaların bahçelerinde de kullanılabilmektedir.

Beton Direkli Çitlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Kullanım alanları son derece geniş olan beton direkli çitler belediyelerde yol ayrımının yapılabilmesi amacıyla da kullanılabilmektedir. Askeri sınırların çizilmesi e sınır güvenliğinin korunabilmesi için de tercih edilen beton direkli çitlerin üzerine her çeşit tel kullanılabilmektedir.

Monte edildiği gibi yararlanmaya başlayabileceğiniz beton direkli çitler, oturduğunuz evleri de daha güvenilir hale getirebilmenizi sağlar. Yüksek kalite ve özenli bir teknik ile üretilerek sizlere sunulan beton direkli çitlerin kullanımı son derece güvenilirdir.

Beton direkli çitler galvanizli, PVC tel örgü ve sıcak daldırma örgüler ile monte edilebilmektedir. Olumsuz hava şartlarına karşı özel üretime sahip olan beton direkli çitler rüzgardan, fırtınadan, kardan, depremden ve diğer mekan faktörlerinden etkilenmeyecek şekilde monte edilmektedir.

Beton Direkli Çit Fiyatları

Beton direkli çit fiyatları ürünlerin yapısına göre farklılık gösterebilmektedir. Galvanizli, PVC tel ya da sıcak daldırma tel fiyatları birbirinden farklı şekilde ortaya çıkmaktadır. Görüntü kalitesi olarak ise bütün bahçeleri, fındık tarlalarını ve pamuk tarlalarını da koruma altına alabilen beton direkli çitler arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek çeşitler yer almaktadır.

Özel üretime sahip olan beton direkli çitler sayesinde dışarıdan gelebilecek olan bütün tehlikelere karşı mekanlarınız gözlem altında tutulmuş olur. Güvenliğinizi bir üst noktaya çıkartabileceğiniz beton direkli çitler aynı zamanda dekoratif olarak da mekanlarınızı estetik bir şekle sokabilecek etkiye sahip olan çitler arasındadır.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!