Çetinkaya Tel Çit | Çorlu Tel Çit Bahçe Duvarı Tekirdağ
Bizi Ara

Dikenli Tel Fiyatları

Yüksek güvenlik gerektiren alanlarda uzun yıllardan beri kullanılmakta ola dikenli teller aynı zamanda birçok meyve sebze bahçesinde, fabrika ve binaların çevresinde kullanılmaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahip olması özellikle önemli bir güvenlik aracı olmasının yanı sıra ürünün dayanıklı olması ile de ilgilidir. Birçok farklı alanlarda kullanılan dikenli tel fiyatları ise sunmuş olduğu avantaja bakıldığında son derece ekonomiktir.

Dikenli Tellerin Özellikleri Nelerdir?

Dikenli teller yüksek caydırıcı etkiye sahip olan ve güvenliğin alan içinde sağlanmasına destek sunan özel ürünlerdir. Farklı birçok alanda tercih edilmekte olan dikenli teller sadece insan değil hayvanlarında belirlenen sınır içine girmesine engel olması sebebi ile tercih edilir. Paslanmaz özel hammadde ile hazırlanmakta olan dikenli telleri kötü hava koşullarına karşı da dayanım göstererek uzun vadeli bir kullanım da sunmaktadır.

Yasaklı bölgelere girişin engellenmesinde de etkili olan dikenli tellerin bir diğer özelliği ise kıvrılabilmesi ile birçok alanda kullanım avantajını sunmasıdır. Adından da anlaşılacağı üzere tel etrafında dikenlerin bulunduğu bu tel geçmişten günümüzde kadar birçok alanda kişilerin, kurumların, firmaların en çok tercih ettikleri çit uygulamasıdır.

Dikenli Tellerin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Yüksek güvenliğin sağlanması gereken birçok alanda kendini gösteren dikenli tellerin bu alanlarda tercih edilmesi ise caydırıcı etkisi nedeniyledir.

Dikenli teller denilince ilk olarak akla askeri alanlar gelmektedir. Bunun yanı sıra girilmesi yasak olan alanlarda da bu tellerin kullanımına yer verilerek kişilerin bu alanlara erişmesinin engellenmesi sağlanmaktadır.

Sadece askeri ve benzeri alanlarda değil aynı zamanda fabrikaların çevresinde ya da çeşitli sebze meyve bahçelerinin etrafında da dikenli çit tel uygulamasına yer verilmektedir. Dikenli tel fiyatları kullanım amacı olan caydırıcı etkiyi sunmasının yanı sıra uzun yıllar boyu kullanıma sahip olan dayanımı göz önüne alındığında ise son derece uygun ve ekonomik bir seçim olarak karşımıza çıkar.

Dikenli tel alım işleminde uygulama alanının ölçülerinin belirlenmesinin yanı sıra uzunluk ile ilgili de tam ölçünün bilinmesi alım sonrasından herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmanızın da önüne geçecektir.

Teklif alın veya bize ulaşın alanı!